Memoriál Z.H. VXI. ročník 2021

4.9.2021 proběhl již XVI. ročník Memoriálu Zdeňka Havla o putovní pohár. Přes počáteční skeptiku s pořádáním akce celou akci doprovázelo krásné slunečné počasí, atmosféra naprosto pohodová a soutěžní výkony obdivuhodné v duchu fair-play. Na letošním Memoriálu Z.H. soutěžily celkem 3 sbory a to domácí SCH Cítoliby, dále SDH Peruc a SDH Spořice. Domácí SDH Cítoliby v kategoriích MUŽI a ŽENY obhájily první místa a tak putovní poháry zůstaly i nadále v našem držení. Součástí Memoriálu Z.H. bylo letos poprvé i ocenění přítomných členů SDH Cítoliby za jejich dlouholeté členství ve sboru a dále udělení čestných uznání sboru a čestných uznání OSH Louny za výjimečnou činnost, aktivní přístup při pandemii Covid a sportovní výsledky v letech 2019 a 2020. Všem oceněním gratulujeme a mají náš hluboký obdiv a respekt. Po skončení závodů následovalo přátelské posezení až do pozdních nočních hodin.

DALŠÍ FOTOGRAFIE Z GALERIE "RAJCE.NET" od Blanky Hejlíkové: GALERIE

Náhledy fotografií ze složky Memoriál Z.H. VXI. ročník 2021