Roznášení ochranných roušek v Lounech - covid-19

Členové SDH Cítoliby a jejich přátelé se zapojili do dobrovolnické činnosti spojené s distribucí obálek s ochrannými pomůckami seniorům v Lounech

V rámci dobrovolnické činnosti spojené s distribucí obálek s ochrannými pomůckami seniorům v Lounech se na základě výzvy starosty SDH Cítoliby do akce v termínu 27.4.-3.5.2020 zapojilo celkem 35 dobrovolníků z nichž:

- 24 dobrovolníků bylo přímo členů SDH Cítoliby (12 dospělých a 12 mládež)

- 11 dobrovolníků byli přátelé a podporovatelé SDH Cítoliby (8 dospěláků a 3 mládež)

Část členů výjezdové jednotky se bohužel této dobrovolnické činnosti nemohlo zúčastnit, neboť jednotka a technika byla vyslána na vícedenní zásah spojený s rozsáhlým požárem skládky odpadu v Čížkovicích na Litoměřicku a následnou opravou a údržbou techniky.