Oprava 2m bariéry pro požární sport

Přátelé, kamarádi, členové spolku, říká se, že "práce kvapná, málo platná" o to více tohle přísloví platí při realizaci našeho projektu "Oprava bariéry 2m pro požární sport". Uplynoulo hodně vody a času, ale DÍÍÍKY všem, kteří měli tu trpělivost a podíleli se na přípravách a samotné realizaci opravy 2m bariéry. Byla to práce náročná, dlouhodobá a vím, že vše se nepodařilo hned na poprvé. O to více si vážím obětavosti každého z vás, kdo přiložil ruku k dílu ať už pomocí, radou, přineseným materiálem/nářadím, či podporou nebo i tím, že jste nám uvařili kafe,přinesli sklenici vody, podrželi kleště nebo klíč. Speciální díky patří panu Ing. Malínkovi a zaměstnancům jeho firmy Marst za bezplatné poskytnutí dřevomateriálu a jeho opracování, Janu Němcovi za prvotní realizaci, skutečně velkééé díky Ládikovi Malíkovi za osobité nasazení, pomoc a poskytnutý kovomateriál a v neposlední řadě díííky za pečlivou pomoc Danielu Vrbovi, Filipovi Renčovi a Ondrovi Žovincovi při opravách. Děkuji vám všem protože překážka pro požární sport je opravena a sportovci nejen naší organizace mají k dispozici zcela novou bariéru v hodnotě bezmála dvaceti tisíc. Jsem hrdý na to, že se oprava dotáhla do zdárného konce a važme si proto každého, kdo se na tomto projektu podílel.

Náhledy fotografií ze složky Oprava 2m bariéry pro požární sport