SPONZOŘI SDH CÍTOLIBY

Zde najdete výčet lidí s dobrým srdcem a společností, kteří nás v oblasti požární ochrany, sportu, v práci s mládeží,  v kulturní a společenské činnosti podporují a my jim za to DĚKUJEME...

Městys Cítoliby

mestys.jpg

Dlouhodobá vzájemná spolupráce a pomoc. Městys Cítoliby celkově podporuje činnost sboru jak po stránce finanční tak i materiální prakticky ve všech oblastech naší činnosti. Rovněž nám poskytuje prostory pro kulturní i sportovní činnost.

Národní sportovní agentura
logo-nsa-720x380.png

Dotační podpora sportovních aktivit a sportovního vybavení pro mladé hasiče

Ústecký kraj
logo-uk.png

Dotační podpora sportovních a tréninkových aktivit mladých hasičů

Autodoprava RYBKA CZ s.r.o.

rybka-autodoprava.jpgDlouhodobě spolupracuje a podporuje činnost našeho sboru a významně podporuje i činnost mládeže a to jak finančně, technicky, tak i materiálně.

LNOKNA.cz

lnokna-pikl.jpgPodpora činnosti kroužku mladých hasičů a sportovní činnosti v podobě nákupu sportovního oblečení pro děti.

Ing. Zbyněk Malýnek - MARST

marst-malinek.jpg

Podpora sportovní činnosti - poskytnutí dřevomateriálu pro opravu hasičských překážek

Fujikoki Czech s.r.o.